Chuông cửa có hình Dimansi DMS-08FC12A
  • Cập nhật lúc cuối: 25/12/2018 00:51:57,  Đã xem: 4240
  • Mã sản phẩm: Dimansi DMS-08FC12A
  • Bảo hành: 12 tháng
  • Trạng thái: Còn hàng
Giá bán:     (Chưa bao gồm hoá đơn)
Màn hình chuông cửa Video Intercom Dimansi DMS-08FC12A
TRUNG TÂM KỸ THUẬT DỊCH VỤ G-LINK
Quý khách có nhu cầu mua hàng, liên hệ:
Mobile: 0915.26.36.36 / 093.669.5555 / 0327.91.91.98
Website: thietbibuudien.vn
Thời gian làm việc: từ 8h đến 18h (từ thứ 2 - thứ 7)
Product:4.3inch Color indoor monitor(DMS-08FC12A)
The product model:DMS-08FC12A
Product features
Description:
* Monitoring, talking, unlocking, call master center, emergency alarm, checking message functions
* Adapt SMD device, SMT craft, highly integration of PCB board makes quality more stable.
Specification
Item
DMS-08FC12A
Type
Non security type
Display
4" TFT-LCD
Resolution
1440H×234Vdots
Input voltage
Video 15V,Audio 12V, without power consumption on standby
Standby current
0mA
Working current
350mA
Sound level
≥70db(A)
Answering Pattern
Handfree
Access defense area
No
Doorbell function
Yes
SOS emergency call
Yes
External adjustable button
Brightness, contrast,Volume
Operating ambient temperature
-10℃~+55℃
Operating ambient humidity
≤90%
Dimension
188mm ×124mm ×24mm